לוגו

אודות

חברת ת.ק.ן עבודות מתכת והנדסה הינה מובילה בתחום באזור הצפון ובעלת ניסיון של מעל ל-30 שנה. את החברה מוביל נור קובטי, בעל ניסיון של מעל 35 שנה ופרויקטים רבים בניצוחו תוך דיוק מירבי וחתירה לשלמות בכל עבודה המתקבלת בדלתות החברה מצפון ועד דרום.

החברה מתחייבת להעניק ללקוחותיה פתרונות מתקדמים באמצעות ייעוץ אישי, בניה והרכבה מקצועית בעיצוב חדשני ללא פשרות. כל זה מתאפשר הודות לצוות מקצועי, אדיב ומיומן בעל הסמכה בתחום המלווה את הלקוח החל מרגע דריכתו בפתח החברה ועד לקבלת התוצר בעל התקנים המחמירים ביותר בשוק. כך צעד אחר צעד, לאורך כל התהליך תוכלו להרגיש רגועים ובטוחים כי מצאתם את המקום אשר יוכל להגשים את חלומכם כמו פרויקטים רבים אחרים ומאות לקוחות מרוצים.

החברה מתמחה במגוון שירותים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים:

  • תכנון וייצור שערים חשמליים בגימור ברמה גבוהה הן לבנייה פרטית והן לבנייה עסקית.
  • בניית פרגולות ומדרגות פנים לווילות בעיצוב של אדריכלים מוסמכים.
  • עיצוב משולב של הלקוח והאדריכל לתוצאה יציבה, נכונה וייחודית תוך תשומת לב לפרטים.
  • מדרגות לולניות, מעקות בעיצוב וסורגים.
  • מגוון עבודות בעיצוב חיתוך לייזר בעלות מראה ייחודי.
  • עבודה לצד חברת גוונים המספקת צבע איכותי וחומרי גלם מהטובים אשר קיימים בשוק.

למה אנחנו?

ייחודה של החברה טמון בעובדה כי החברה מרכזת את כל הפעילות בתחומיה. הצורך להוציא תוצר בסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר הביא את החברה להכשיר אנשי מקצוע רבים העובדים בתוכה באופן יסודי על מנת לספק ערבות לתוצאה מושלמת. המטרה הניצבת בראש החברה ומהווה את חזונה היא הרגשת ביטחון ורוגע לצד מקצועיות חסרת תקדים המספקות חבילה אחת ואיכותית תחת קורת גג אחת.

בעבודות בהן אנו לוקחים חלק אנו מתחייבים לעמידה בלוחות זמנים, תקציבים וכמובן בסטנדרטים גבוהים ומזמינים בכל עת את הלקוח להתרשם מתהליך העבודה כחלק מהשקיפות בה אנו מאמינים ודוגלים.

אנו נמשיך ונפעל עבור לקוחותינו הרבים במטרה להפוך כל חלום אפשרי למציאות ייחודית.

דילוג לתוכן